..:: Bilgisayar Kurdu ::.. ..:: Forum ::.. Ana Sayfa
Forum AnaSayfa Forum AnaSayfa >Bilgisayar-Teknoloji >İşletim Sistemleri >Microsoft Windows
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Orjinal Windows 10 almak ve yükseltmek
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Olaylar   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Lütfen DİKKAT _
* Forum Sayfamız yeniden düzenlenmiş ve yayınlanmaya başlanmıştır. Öneri ve Açılmasını istediğiniz konular için Önerileriniz bölümü misafir kullanıcılara açıktır.
Bu bölüm aracılığı ile bizlere önerilerinizi yazabilirsiniz. Kesinlikle değerlendirmeye alınacaktır.
Sevgili Forum Üyeleri!
- Forum dili TÜRKÇEDİR. İngilizce dahil başka bir dilin kullanılması yasaktır. (Forum language is Turkish. It is forbidden to use other languages.)
- Foruma içerisinde Genel Ahlaka aykırı davranışlarda bulunmayınız...
- Forum içerisinde Reklam içerikli paylaşımlar yapmayınız...

Orjinal Windows 10 almak ve yükseltmek

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
alexwaston Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alexwaston Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Orjinal Windows 10 almak ve yükseltmek
    Gönderim Zamanı: 15 Kasım 2016 Saat 07:16
1-) Orjinal Windows 10 Home almanın yararı ne olur bana? Korsandan farkı ne diyim. :)

2-) Windows 10 Home (A sürümü) aldım diyelim: (B sürümü) yükseltmesi gelse Temiz kurulum yapmak için Dvd çekip kurulum yapsam aynı kod olur mu? 10586 - 10607 geçiş gibi yükseltmeler gibi yani.

Tam okuyup cevap verilirse sevinirim. 
Senelerdir free kullandık satın alayım artık diyorum. :)

Düzenleyen Admin - 07 Aralık 2016 Saat 12:39
Yukarı Dön
Admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Puanlar: 353
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kasım 2016 Saat 16:01
1 -) Orijinal yazılım adı üzerinde orijinal yazılımdır. Microsoft'un verdiği güncellemelerin hepsini sorunsuz yaparsın. Korsandan farkı orijinal olmasıdır.  (Çok saçma bir soru. O nedenle cevap da böyle)

2-) Aldığın sürüm güncellemelerle yükselir ve açıkları kapatılır. Bir sürümü satın aldığında ürün anahtarı başka bir sürüm için geçerli olmaz. 

Tam okuyup tam cevap yazdım. Mesajları başka forumlardan kopyalayıp buraya eklediğiniz tespit edildi.
Sırf mesaj yazmak adına foruma mesaj yazmışsınız. Türkçeyi bildiğinize dair şüphelerim var. Bu mesajı okuyup anladıysanız bana forum içerisinden Mesaj yazınız.
Yukarı Dön
tabletmodelleri Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tabletmodelleri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2017 Saat 18:14
Windows 10 pek tavsiye etmem.
Yukarı Dön
Admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Puanlar: 353
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ekim 2017 Saat 17:53
Tamamen kişisel görüşüm olmakla birlikte Windows 10 İşletim Sistemi, Windows 8.0 veya 8.1'e göre çok daha mükemmel bir program. Yok ben Windows 7 kullanıyorum diyorsanız diyeceğim bir şey yok. Ama yazılımlar geliştikçe bizlerde bu gelişmeye uymak zorundayız. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.